"ЗАТВЕРДЖУЮ"

Завідувач кафедри стоматології

дитячого віку, професор

__________ Безвушко Е.В.

"_  _" _січня_2016 р.

 

 

Тематичний план лекцій

 

 

IV курс, 8 семестр, 2015/2016 н.р. 

 

Дата

Тема лекції

Лектор

1

16.02.

11.02.a

 

Анатомо-гістологічна будова та функції періодонту в різні вікові періоди у дітей. Етіологія і патогенез періодонтиту. Класифікація. Клініка, діагностика та диференційна діагностика періодонтиту у дітей.

доц. Семенців Х.Г.

 

 

доц. Чухрай Н.Л.

2

01.03.

25.02.a

Анатомо-фізіологічні особливості розвитку та будови тканин і органів щелепно-лицевої ділянки у дітей. Місцеве та загальне знеболення у  дітей. Покази, протипокази до видалення зубів у дітей, техніка виконання; інструментарій, особливості видалення  тимчасових  та  постійних зубів у дітей, профілактика ускладнень.

доц. Колесніченко О.В.

 

 

 

 

доц. Чухрай Н.Л.

3

15.03.

10.03.a

Лікування періодонтиту тимчасових та постійних зубів у дітей.

доц. Семенців Х.Г.

 

доц. Чухрай Н.Л.

4

29.03.

24.03

Запальні процеси тканин ЩЛД у дітей. Гострі та хронічні періостити. Гострий та хронічний остеомієліт лицевих кісток. Запальні одонтогенні кісти щелеп від тимчасових та постійних зубів.

доц. Гірчак Г.В.

 

 

проф. Безвушко Е.В.

5

05.04.

07.04.a

Запальні  процеси  м’яких тканин ЩЛД у дітей (абсцеси,  флегмони, лімфаденіти, фурункули, карбункули). Специфічні запальні захворювання.

доц. Гірчак Г.В.

 

проф. Безвушко Е.В.

6

12.04.

21.04.a

Анатомо-фізіологічні особливості будови слинних залоз, кронево-нижньощелепного суглоба у дітей різного віку. Запальні гострі та хронічні захворювання слинних залоз та СНЩС у дітей.

доц. Гірчак Г.В.

 

 

проф. Безвушко Е.В.

7

26.04.

05.05.a

Причини дитячого  травматизму  та  його профілактика. Діагностика, клінічні прояви пошкоджень м'яких тканин ЩЛД в дитячому віці. Принципи пластичних операцій, що використовуються при хірургічній обробці  ран.  Вільна пересадка шкірних та шкірно-хрящових клаптів. Лікування та наслідки травматичних пошкоджень м’яких тканин обличчя у дітей.

доц. Колесніченко О.В.

 

 

 

 

проф. Безвушко Е.В.

 

 

Завуч кафедри                                                                                  доц. Мусій-Семенців Х.Г.