Студентський науковий гурток кафедри стоматології дитячого віку ЛНМУ ім. Данила Галицького

У формуванні лікарського мислення, навичок та практичної діяльності у студентів важливе значення відіграють їх робота у студентському науковому гуртку. Гурток був створений з початку заснування кафедри.

Свою наукову діяльність у лавах студентів-гуртківців кафедри стоматології дитячого віку починали проф. Вовк Ю.В., проф. Мірчук Б.М., проф. Дрогомирецька М.С., доц. Стадник У.О., доц. Солонько Г.М., доц. Гордон-Жура Г.С., ас Єзерська О.В. та інші.

Керівник СНТ на кафедрі - доц. Годон-Жура Г.С.

Серцевиною наукового студентського гуртка є студенти, які здійснюють свій науковий пошук з ІІІ курсу та до закінчення навчання. Вони беруть участь у проведені консультацій своїх наукових керівників, займаються науковими дослідженнями.

На підставі виконаної наукової роботи проводиться підготовка матеріалів до публікації в студентському збірнику наукових праць, а також цілеспрямована робота з підготовки студентів-гуртківців до виступів на підсумкових щорічних університетських наукових конференціях на секції “стоматології дитячого віку”.

За кращу роботу студента Назара Штибеля неодноразово нагороджували дипломами на конференції у Львові та Полтаві.

Основними напрямками досліджень гуртківців є: профілактика стоматологічних захворювань, профілактика зубощелепних аномалій та деформацій, вдосконалення основних та нових методів діагностики зубощелепних аномалій та деформацій, освоєння нових методів лікування зубощелепних аномалій та деформацій.

Студенти-гуртківці приймають активну участь в ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади за спеціальністю «Стоматологія», міжнародному брейн-рингу зі стоматології.

[На головну]